Sebastian Marczewski dla Patryka w TVN

Już w najbliższy czwartek 21 września (od godz. 9.00) w programie „Dzień Dobry TVN” gościem programu będzie  Sebastian Marczewski – człowiek z żelaza i człowiek ze Stalowej Woli. Jak zapewne pamiętacie Sebastian bije rekordy ekstremalnego nurkowania – i zawsze robi to dla Stalowej Woli i dla osób potrzebujących.

W tym programie Sebastian powie o swojej najnowszej inicjatywie – a mianowicie o pomocy dla 4-letniego Patryka Ordona – podopiecznego Stowarzyszenia Dobro Powraca. Przypominamy, że Patryk
to 4-letni chłopczyk, który urodził się bez prawego przedramienia dłoni – a zbierane na jego rzecz pieniądze pozwolą na zakup protezy dla dziecka. W TVN Sebastian zaproponuje zakup kilku przedmiotów niezbędnych dla profesjonalnego nurka. Są to:
– KX narrow T – latarka do użycia nie tylko przez nurków,
– płetwy Splitfin – płetwy kaloszowe doskonałe i bardzo profesjonalnie wykonane (zarówno dla profesjonalistów jak i dla amatorów)
– automat oddechowy dla nurka AQUALUNG Legend Supreme ACD – nowa wersja

I co najważniejsze – wszystkie uzyskane ze sprzedaży środki Sebastian przeznacza dla Patryka.

Niezależnie od efektów sprzedaży tych przedmiotów – każda złotówka wpłacona na konto Stowarzyszenia będzie przekazana rodzicom chłopca i bardzo pomoże potrzebującemu chłopcu.

Numer konta bankowego Stowarzyszenia „Dobro Powraca”
60 2030 0045 1110 0000 0237 0190
Bank BGŻ S.A. Oddział operacyjny w Stalowej Woli
Swift: GOPZPLPW

Wpłaty (dowolne) – koniecznie z adnotacją „dla Patryka”